۱- پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه ی آن به عهده ی خریدار است.

 

۲- تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌ های با محل تحویل خارج از تهران برنامه‌ ریزی شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش ‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏ توانند با تیپاکس ارسال شوند. تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان ‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌ هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می ‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی ‌کند. مشتریانی که آدرس ‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می ‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است. سرویس‌ دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.

 

۳- پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

در مناسبت‌ های خاص و روزهای پایانی سال سفارش ‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏ های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌ توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir

 

۴- پست سفارشی

سفارش هایی که محل تحویل آنها سراسر کشور یا خارج از شهر تبریز است، با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی ۳ روز است.

لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:  www.tntsearch.post.ir

 

۵- ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خریدهای با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

 

۶- تحویل در دفتر دلتاکنترل

در صورتی که هیچ یک از روش های ارسال سفارش را انتخاب نکردید، کلیه سفارش های مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، در صورت انتخاب یا درخواست مشتری، در دفتر فروش دلتا کنترل هم تحویل مشتری می گردد. در این صورت دلتا کنترل هیچ گونه مسئوولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تقبل نمی کند.